قیمت کاربراتور موتورسیکلت

قیمت کاربراتور موتورسیکلت
4.7/5 - (36 امتیاز)

کاربراتور های موتورسیکلت مدل ها و انواع مختلفی دارند و هر موتورسیکلت کاربراتور مخصوص خود را دارد، برای مشاهده قیمت کاربراتور موتورسیکلت و همچنین قیمت لوازم کاربراتور موتور سیکلت بر روی نوشته مربوطه کلیک نمایید.
ما در اینجا چند لیست قیمت را از سایت‌های مختلف در اختیار شما قرار داده ایم که شما می‌توانید با مراجعه به آن ها و مقایسه قیمت ها ، و همچنین مقایسه کاربراتور ها ، کاربراتور مناسب برای موتور سیکلت خود را انتخاب نمایید.

چند لحظه منتظر بمانید تا محصولات بارگذاری شوند…

لازم به ذکر است خرید از سایت ها توابع قوانین آن سایت میباشد و موتور سل در خرید و فروش از آن سایت ها مسئولیتی ندارد البته سایت های معرفی شده از سایتهای معتبری می باشند که احتمالا خود شما هم با آنها آشنایی دارید پس برای مشاهده قیمت قیمت کاربراتور موتور سیکلت و همچنین قیمت لوازم و اجزای کاربراتور موتور سیکلت میتوانید روی لینک مربوطه کلیک نمایید تا به سایت مورد نظر منتقل شوید.

عکس تعمیر کاربراتور موتور سیکلت

کاربراتور موتور سیکلت یک قطعه حیاتی و مهم در موتور سیکلت می‌باشد که وظیفه اصلی آن سوخت‌رسانی به محفظه انفجار موتور سیکلت می باشد و در صورتی که این قطعه با مشکل مواجه شود می تواند کارکرد موتور سیکلت را تحت تاثیر قرار دهد و شما با تنظیم کاربراتور موتورسیکلت خود اگر قابل تنظیم نبود، با تعویض کاربراتور موتورسیکلت خود می‌توانید کارکرد موتور سیکلت خود را به روال عادی برگردانید.
کار اصلی کاربراتور این است که درصدی از سوخت یا همان بنزین و هوا را باهم ترکیب می نماید و آن را به سمت سیلندر موتور سیکلت هدایت می کند در آنجا با فشرده شدن این ترکیب توسط پیستون موتورسیکلت و ایجاد جرقه توسط شمع موتور سیکلت باعث ایجاد انفجار می‌گردد و نیروی حاصل از این انفجار توسط شاتون به میلنگ موتور سیکلت منتقل شده و بعد از آن این نیرو از میل لنگ به قطعات دیگر منتقل می گردد و باعث می شود که موتور سیکلت کار کند.
اگر کاربراتور شما نیاز به تعمیر و تنظیم دارد می توانید در مقاله تعمیر کاربراتور موتور سیکلت با اجزا و قطعات کاربراتور آشنا شده و در صورت نیاز به تعمیر آن را تعمیر نمایید و اگر هم که کاربراتور شما نیاز به تعویض دارد می توانید یک کاربراتور نو برای موتور سیکلت خود تهیه کنید و آن را روی موتور سیکلت خود نصب نمایید تا موتورسیکلت شما کارکرد عادی خود را به دست آورد.
می‌توانید با مراجعه به لینک های بالا قیمت انواع کاربراتور و حتی لوازم مربوط به کاربراتور را مشاهده نموده و در صورت نیاز خرید نمایید.

رفتن به تعمیر کاربراتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.