15 عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت که قوانین فیزیک را نقض می کنند

شیرین کاری های موتور سیکلت
4.7/5 - (34 امتیاز)

راندن موتورسیکلت بدون تصادف می تواند به اندازه کافی سخت باشد، اما این بدلکار سواران مهارت هایی از بعد دیگری دارند.(شیرین کاری های موتور سیکلت)

موتورسیکلت ها وسیله حمل و نقل محبوبی هستند زیرا نسبتاً ارزان، سریع هستند و می توان از آنها برای رانندگی در بین اتومبیل ها برای جلوگیری از ترافیک استفاده کرد. اما بهترین قسمت آنها چیست؟ شیرین کاری ها می‌توانید از موتور سیکلت برای اجرای برخی از جالب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بدلکاری‌ها استفاده کنید. هیچ چیز مانند یک شیرین کاری قدیمی خوب برای موتور سیکلت وجود ندارد که آدرنالین را به سرعت بالا بیاورد و زمان زندگی خود را سپری کند.

بسیاری از ما ممکن است از امتحان کردن چنین چیزی بترسیم، زیرا می تواند بسیار خطرناک و خطرناک باشد. اما ما هستیم، و سپس جسورهایی هستند که برای لحظاتی از هیجان و هیجان و لرز زندگی می کنند. موتورسیکلت ها برای آن ها عالی هستند، زیرا آن ها مهارت ها و جرات انجام یک شیرین کاری به یاد ماندنی را دارند.

در موتورسل 15 تصویر از شیرین کاری های موتور سیکلت که قوانین فیزیک را به چالش می کشند را مشاهده می کنید:

15-فرود شگفت انگیز

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت فرود شگفت انگیز

بیشتر موتورسواران تمایل دارند که سواری خود را با توقف آن متوقف کنند. با این حال، دیگران دوست دارند این کار را با سبک انجام دهند. این موتور سوار خاکی بدون شک با فرود استثنایی خود اظهار نظر کرده است. او وسیله نقلیه را بالای سرش آویزان کرد و آن را مانند یک جایزه نگه داشت. یا شاید او فقط تصادف کرده است؟ چه کسی می داند؟ اما مطمئناً جالب به نظر می رسد!

 

قیمت ابزار آلات پر کاربرد

   

14-کاپیتان مورگان

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت کاپیتان مورگان

برند معروف رام کاپیتان مورگان به دلیل تبلیغات تلویزیونی سرگرم کننده خود نامی برای خود دست و پا کرده است. یکی از آنها دن ویتبی (موتوکراس سوار) را به نمایش گذاشت که می خواست ژست معروف کاپیتان مورگان را از آب بیرون بیاورد و آن را به ارتفاعات جدیدی برساند. او به طرز شگفت انگیزی این موضع را در میانه یک مانور پرخطر تقلید کرد.

13-یوگا موتور سیکلت(شیرین کاری های موتور سیکلت)

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت یوگا موتور سیکلت

هنگام موتور سواری، باید میله‌ها را نگه دارید تا مطمئن شوید که می‌توانید کنترل خودرو را حفظ کنید. با این حال، دیگران راه های متفاوتی را برای داشتن کشف کرده اند. این موتورسوار از صندلی موتور برای انجام تمرینات یوگای خود استفاده می‌کند و کنترل کامل موتور را با وزن بدن خود متعادل می‌کند.

12-زمان برای تعظیم

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت زمان برای تعظیم

موتورسوار اینجا می‌خواست با اجرای یک شیرین کاری که نیاز داشت موتور را با زاویه نود درجه بلند کند، از جمعیت قدردانی کند، شیرین کاری که او با موفقیت انجام داد. همانطور که موتورسیکلت در امتداد زمین کشیده می شد، جرقه هایی از خود ساطع می کرد که در نتیجه نمایش هیجان انگیزتری برای همه به وجود آمد.

11-دیوار مرگ

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت دیوار مرگ

اگر تا به حال خواستید مدرکی دال بر شجاعت پیدا کنید، این تصویر ممکن است همان باشد. دیوار مرگ یک نمایش فرعی کارناوال است که یک استوانه چوبی بشکه ای شکل به قطر تا 36 فوت را به نمایش می گذارد که توسط تخته های چوبی ساخته شده است. موتورسواران در حالی که به صورت افقی روی زمین هستند، در امتداد بشکه حرکت می کنند. این موتورسوار بدون در دست داشتن میله ها این کار را انجام داده است.

10-بدون دست

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت بدون دست

همه ما می دانیم که تعادل موتور با دستانتان یک چالش است. اما انجام این کار بدون نگه داشتن فرمان کاملاً چیز دیگری است. این موتورسوار در حالی که روی صندلی عقب ایستاده بود با دستانش روی مخزن و پاهایش در هوا، موتورسیکلت را کنترل می‌کرد.

9-کل تیم (شیرین کاری های موتور سیکلت)

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت کل تیم

گاهی اوقات، هنگام انجام یک شیرین کاری فوق العاده باحال، به کل تیم در کنار خود نیاز دارید. با وجود اینکه تعداد زیادی از مردم آنجا خواهند بود، فقط از یک موتور استفاده می شود. ده نفر بدون احساس شلوغی یا تنگی نفس روی این موتور سوار می شوند و با ارائه نمایشی عالی به جمعیت، شاهکار دیگری را انجام دادند.

8-زمان پرواز

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت زمان پرواز

این شیرین کاری شبیه چیزی است که قبلاً ندیده اید. سوارکار نه تنها روی سه اتوبوس لندن دوید، بلکه سوپرمن را نیز در هوا اجرا کرد. سوپرمن یک ترفند موتور سیکلت است که در آن هنگام هوای هوا با دستان خود پشت موتور را نگه دارید. شجاعت این مرد را باید تحسین کرد.

     
   

7-آسمان بلند

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت آسمان بلند

X Games یکی از مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین رویدادهای سال است. موتور سواران در بازی‌های X راه‌هایی را پیدا می‌کنند که هر سال فراتر از آن بروند، این تصویر گواه آن است. این سوار از روی فواره پرید و تقریباً در ارتفاع یکی از ساختمان ها قرار گرفت.

6-فقط سوار بر امواج(شیرین کاری های موتور سیکلت)

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت فقط سوار بر امواج

رابی مدیسون اینجاست تا به همه ما نشان دهد که می‌توانید شیرین کاری‌های جالبی را روی زمین انجام دهید. قبل از اینکه این کار را به طور کامل انجام دهد، گفت که موتور سیکلت را بیش از صد بار غرق کرده است. او هم به موج سواری و هم به موتور سیکلت علاقه دارد – به نظر می رسد که او راه عالی برای ترکیب آنها برای یک زمان عالی پیدا کرده است.

5-بر فراز آب

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت  فراز آب

تراویس پاسترانا یکی از شناخته شده ترین موتورسواران در سراسر جهان است. او با موتور سیکلت خود با پرش از فضایی به طول 75 فوت بین دو قایق در رودخانه تیمز، یک شیرین کاری به عقب برگرداند. در پشت این شیرین کاری، محل ورزشی O2 Arena گرفته شده است. شکی نیست که این یک شیرین کاری فوق العاده خاص بود.

4-دست نزنید

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت دست نزنید

اگر موتور سواری می‌کنید، معمولاً فرمان را می‌گیرید، حتی اگر بدنتان موتورسیکلت را لمس نکند. لی باورز به دنیا نشان داد که می توانید موتور را چرخانده و بدون نگه داشتن فرمان آن را کنترل کنید. او با استفاده از بالاتنه و پاهایش موتور سیکلت را متعادل کرد.

3-حرکت کششی

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت حرکت کششی

کشش هر قسمت از بدن قبل از انجام یک شیرین کاری بسیار مهم است تا از حداکثر انعطاف پذیری اطمینان حاصل شود، چیزی که این سوارکار هنگام کشش در هوا به وضوح درک می کند. پاهایش زیر فرمان قفل شده و دست هایش را بالای سرش برده است. مطمئناً به نظر می رسد که او زمان کافی برای بازگشت به صندلی خود قبل از فرود دارد.

2-بالا رفتن از درخت(شیرین کاری های موتور سیکلت)

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت بالا رفتن از درخت

در تماشای یک شیرین کاری که قبلا غیرممکن به نظر می رسید چیزی فوق العاده جذاب وجود دارد. بیشتر شیرین کاری ها در هوا یا روی زمین انجام می شود. این مرد با موتور سواری چند فوتی از بالای درخت، قدمی جلوتر برد. این شیرین کاری ممکن است در لیگ خودش باشد.

1-سایونارا(شیرین کاری های موتور سیکلت)

عکس از شیرین کاری های موتور سیکلت سایونار

دن ویتبی در حال اجرای ژست کاپیتان مورگان، اما با نشان دادن این که در حال پیاده شدن از موتورسیکلت است و به شیرین کاری اهمیتی نمی دهد، آن را حتی سردتر می کند. با این حال، در تمام مدت زمانی که دست راست او با موتور در تماس است، در حالی که به طور تصادفی از موتور خارج می شود، گویی می خواهد به زندگی خود بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *