10 مدل برتر موتورسیکلت یاماها که تا به حال ساخته شده است!

موتورسیکلت یاماها
4.5/5 - (44 امتیاز)

یاماها در طول سال‌ها موتورهای فوق‌العاده‌ای ساخته است، که انواع موتورسیکلت یاماها هم برای حمل و نقل عادی و روزمره و هم برای مسیر های خاکی و ناهموار مناسب است. که 10 تا از جالب ترین آنها را در موتور سل معرفی خواهیم کرد.

یاماها طی سال‌ها توانسته است هر بخش از بازار موتورسیکلت را با یکی از محصولات خود پر کند، اگر شما یک موتور سیکلت می‌خواهید، احتمالاً حداقل یک موتورسیکلت با سبکی  که شما دوست دارید دارد.

این یک خط تولید بدون رقیب است، اکثر تولید کنندگان هرگز جرات توسعه تا این حد را ندارند، اما تقاضا برای موتورهای آن‌ها چنین است. آنها موتوری برای هر بودجه و هر سلیقه ای دارند، از اسکوترهای کوچک گرفته تا رزمناوهای قدرتمند. در طول سال‌ها، آن‌ها موتور‌های استثنایی ساخته‌اند که می‌توانند نقطه شیرین همیشه گریزان بین عملکرد، صرفه‌جویی و قابلیت اطمینان را پیدا کنند.

10- موتورسیکلت یاماها جوگ – Yamaha Jog

موتورسیکلت یاماها جوگ راهنمای موتور اسکوتر

گفتن اینکه این وسیله کوچک یکی از 10 موتور برتر یاماهاست، ممکن است به نظر کاملاً نادرست باشد، اما اگر این کار را نکرده اید، یکی از اسکوترها را سوار شوید.

موتور سیکلت یاماها جوگ موتورسوار

هیچ اسکوتر کوچک دیگری مانند این ماشین‌های دو زمانه کوچک نمی‌تواند لبخندی بر لبان شما بیاورد، همچنین به میلیون‌ها نفر حمل و نقل اولیه ارائه کرده است که بسیار جالب‌تر از هر چیز دیگری در بخش بازار است. امروزه جایگزین‌های بهتر و ارزان‌تری داریم، اما تا دهه 90 میلادی این بهترین شکل تحرک شخصی بود.

 

قیمت ابزار آلات پر کاربرد

   

9- موتور یاماها وای زد 250- Yamaha YZ 250

موتورسیکلت یاماها وای زد - Yamaha YZ -2502022 یاماها YZ250F Monster Energy

حتی امروزه، این موتور‌های خاکی دو زمانه همچنان به عنوان استاندارد طلایی برای همه موتور‌های خاکی از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان و قابلیت سواری عمل می‌کنند.

موتور سیکلت یاماها-YZ250-1از طریق یوتیوب . com

اگر این روزها یک ماشین دو زمانه می‌خواهید، تعداد کمی از ماشین‌های گران‌قیمت برای انتخاب وجود دارد، یا ماشین‌های گران‌تر ساخت اتریش یا YZ که از قرن بیستم تاکنون وجود داشته است ، نسبتاً بدون تغییر.

مربوط:

یاماها به‌روزرسانی‌هایی را برای موتور‌های Dirt 2022 YZ اعلام کرد

8- موتورسیکلت یاماها ام تی 10- Yamaha MT-10

موتورسیکلت یاماها ام تی 10- Yamaha MT-10

یاماها که تمایلی به خداحافظی با اولین موتور هواپیمای متقابل خود نداشت، خانه جدیدی برای موتور قدیمی R1 پیدا کرد.

موتور سیکلت یاماها ام تی 10- Yamaha -از طریق Motos 2020MT-10

همچنین نقشه جدیدی دریافت می‌کند که تحویل گشتاور آن را بهینه می‌کند، و آن را برای سوارکاران کم‌تجربه کمی برای سوار شدن می‌سازد، اما برای موتورسوارانی که توانمندتر هستند، یک موتورسیکلت مطلق است.

7- موتور یاماها دی تی 125- Yamaha DT 125

7- موتورسیکلت یاماها دی تی125- Yamaha DT 125-موتور خاکی قرمز و سفیداز طریق Autoevolution
عکس موتور یاماها دی تی dt

تعداد کمی از موتور ها در این دنیا می توانند مانند این DT های کوچک ضرب و شتم را تحمل کنند. بسیار اساسی همچنین به معنای آسان برای تعمیر و آسان ادامه دادن حتی با قطعات محدود است.(موتور دی تی)

     
   
موتور سیکلت یاماها دی تی 125- Yamaha زرد و آبی DTاز طریق مشخصات موتور سیکلت-DT 125
موتور یاماها 125 دی تی yamaha 125 DT

مطمئناً قدرت زیادی تولید نمی کند، اما در مسیرها اهمیت کمی دارد، آنچه مهم است این است که موتور چگونه قدرت خود را ایجاد می کند. اگر موتور بیشتر در جاده سوار می شد، احتمالاً یک چرخ دنده عقب کوچک دارد، اگر می خواهید از آن در خارج از جاده استفاده کنید، مطمئن شوید که آن را برای نسخه 52 دندانه ای که به موتور بیش از اندازه کافی گشتاور برای سوار شدن می دهد، تعویض کنید. از دردسر آن

مربوط:

در اینجا قوی ترین موتورسیکلت های آفرودی که می توانید برای بادام زمینی بخرید آورده شده است

6- موتورسیکلت یاماها آردی 350 – Yamaha RD 350

موتور سیکلت یاماها آردی350- Yamaha RD از طریق SU Walls-350
عکس موتور یاماها آردی 350 Yamaha RD

موتورسیکلت ها به ندرت ایمن هستند، اما اگر زمانی و مکانی برای هشدار بیشتر وجود داشت، باید جابجایی بزرگ دو زمانه قدیمی باشد.

موتور سیکلت یاماها آردی350- Yamaha RD -SUWalls

RD 350 اولین موتورسیکلت پرفورمنس قابل دسترسی واقعی بود که تا به حال ساخته شد، و اگرچه ارقام قدرت آن هیچکس را که به موتور سواری مدرن عادت دارد نمی ترساند، اما باید. آنها فریم های نسبتاً ابتدایی و یک پاوربند داشتند که به راحتی می تواند شما را جلب کند، اگر به آن عادت کنید، موتور هایی به طور جدی سرگرم کننده هستند.

5- موتور یاماها دابلیو آر 450 اف – Yamaha WR 450 F

موتورسیکلت یاماها دابلیو آر450 اف- -Yamaha WR 450 F--yamaha-wr450fاز طریق: یاماها

اگر شخصی خصوصی هستید که به دنبال رقابت در رالی داکار هستید، احتمالاً این ماشین انتخابی شما خواهد بود.

موتور سیکلت یاماها دابلیو آر450 اف- -Yamaha WR 450 F-2021-yamaha-wr450fاز طریق: یاماها

مطمئناً سریعترین نیست، با سرعت 80 مایل در ساعت بالا می رود، اما بسیار گشتاور است و به خوبی تپه های شنی را کنترل می کند. همچنین بسیار قابل اعتماد است و می تواند چندین مرحله را بدون بازسازی طی کند، چیزی که در ماشین آلات سریعتر پشتیبان کارخانه غیرممکن است.

مربوط:

هر آنچه که باید قبل از خرید موتور خاکی یاماها بدانید

4- موتورسیکلت یاماها – Yamaha Tenere 700

4- موتورسیکلت یاماها - Yamaha Tenere -700 را نگه داریداز طریق Top Gear فیلیپین700

Tenere مدت زیادی است که وجود نداشته است، اما به سرعت در میان علاقه مندان به موتور های ماجراجویی نامی برای خود دست و پا کرد.

موتور سیکلت یاماها - Yamaha Tenere 700-2021-yamaha-tener-700از طریق: یاماها

Tenere بیشتر مدیون دوقلوهای متقابل موازی همه کاره و قابل انعطاف خود است که فشار سواری های طولانی را از بین می برد. شاسی سبک وزن و قابل چرخش آن، آن را به یک آفرود هم تبدیل می کند، اما هنوز هم به نوعی می تواند تمام رقبای مستقیم خود را کاهش دهد.

مطلب پیشنهادی:ویژگی ها و مشخصات انواع موتورسیکلت‌های بنلی

3- موتور یاماها وای زد اف آر6- Yamaha YZF-R6

3- موتورسیکلت یاماها وای زد اف آر6- Yamaha YZF-R6-از طریق: Yamahamotorsports

تعادل و آرامش، این چیزی است که R6 در مورد آن است. قدرت کافی، اما این هدف دستگاه نیست، می‌خواهد یک مسیر را با بیشترین سرعت ممکن دور بزند.

موتور سیکلت یاماها وای زد اف آر6- -2006 یاماها YZF-R6از طریق یوتیوب . comYamaha YZF-R6

زمانی که یاماها این را راه اندازی کرد، ساخت موتور پیست بسیار مقرون به صرفه تر شد، پیروی از Thundercat (نام عالی) و YZF 750 R، همه چیز خوبی را در مورد این دو ماشین گرفت و آن را در این بسته سبک وزن قرار داد.

مربوط:

هر آنچه که باید در مورد Yamaha YZF-R7 بدانید

2- موتورسیکلت یاماها وای زد اف آر1 – Yamaha YZF-R1 GYTR

موتورسیکلت یاماها وای زد اف آر1 - Yamaha YZF-R1 GYTR-یاماها YZF-R1 GYTRیوتیوب

وقتی R1 در اواخر دهه 90 عرضه شد ، همه چیز را تغییر داد . کلاس موتور لیتری برای مسابقاتی با روحیه بسیار سنگین به نظر می رسید، اما R1 سبک تر از کلاس 750، سریع تر و مجهزتر بود.

موتور سیکلت یاماها وای زد اف آر1 - Yamaha YZF-R1 GYTR-یاماها YZF-R1 GYTRمتخصصان موتور

در طول سال‌ها، رقابت سخت‌تر شد، اما R1 همیشه وجود داشته است، و نسخه محدود GYTR به سادگی بهترین R1 است که می‌توان خرید.

1- موتور یاماها وای زد اف آر7- Yamaha YZF-R7

موتور سیکلت یاماها وای زد اف آر7- Yamaha YZF-R7

در اواخر دهه 90 که ناامید از رقابت در سری SBK بودند، این بهترین تلاش آنها قبل از اینکه همه موتور ها به 1000 سی سی برسند، بود.

موتورسیکلت یاماها وای زد اف آر7- Yamaha YZF-R7-یاماها YZF R7 1999از طریق: یوتیوب

در آن زمان یاماها به عنوان یک خط 4، به 750 سی سی محدود بود، بنابراین برای رقابتی ماندن آنها مجبور به نوآوری شدند. حتی در تریم جاده‌ای، این موتور، حداقل می‌توان گفت، از استحکام بالایی برخوردار بود. اگر بخواهید کیت بولت را بخرید که به شما می‌فروشند، 100 اسب بخار آن به لطف انژکتورهای اضافی که تا زمانی که نقشه جدید آن‌ها را فعال نکرد ، به‌طور ناگهانی به مسابقه‌ای با قدرت 160 اسب بخار تبدیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *